Suplování:   Pondělí 26.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 19.11.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pechová Lena

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Prokopová Jana

-

..

..

Br

..

-

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Balcarová Václava

5.hod

výměna >>

D

4.S

 

na 22.11. 5.hod

Beránek Jan

3.hod

supl. (Pr)

ČJ

1.S+

(A102)

 
 

5.hod

přesun <<

ČJ

2.S

(A109)

z 27.11. 4.hod

Blatník Pavel

1.hod

přesun <<

PRÁ

2.S

(A210)

z 5.hod

 

4.hod

přesun <<

D

3.S

(A210)

z 7.hod

 

5.hod

výměna <<

PRÁ

4.S

(A204)

z 22.11. 5.hod

 

7.hod

přesun >>

D

3.S

 

na 4.hod

 

8.hod

přesun >>

PRÁ

4.S

 

na 21.11. 3.hod

Hofmanová Michaela

6.hod

přesun >>

AJ

4.S

 

na 16.11. 5.hod

Chmelík Vratislav

3.hod

přesun >>

D

4.KV

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

D

4.KV

(A102)

z 3.hod

Kadaníková Andrea

2.hod

přesun <<

Z

4.KV

(A109)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Z

4.KV

 

na 2.hod

Levinská Hana

3.hod

přesun <<

ČJ

4.KV

(A204)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ČJ

4.KV

 

na 3.hod

Panny Luboš

6.hod

přesun <<

ZSV

4.S

(A204)

z 7.hod

 

6.hod

přesun >>

VES

2.S

 

na 21.11. 2.hod

 

7.hod

přesun >>

ZSV

4.S

 

na 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.PR

6.hod

OV

   

odpadá

 

(Pr)

1.S

3.hod

ČJ

 

(A102)

supluje

Beránek Jan

(Pr)

 

7.hod

PKA

   

odpadá

 

(Pr)

2.S

1.hod

PRÁ

 

(A210)

přesun <<

Blatník Pavel

z 5.hod

 

3.hod

ČJ

 

(A102)

supluje

Beránek Jan

(Pr)

 

5.hod

ČJ

 

(A109)

přesun <<

Beránek Jan

z 27.11. (Út) 4.hod

 

6.hod

VES

   

přesun >>

 

na 21.11. (St) 2.hod

 

7.hod

PKA

   

odpadá

 

(Pr)

3.S

4.hod

D

 

(A210)

přesun <<

Blatník Pavel

z 7.hod

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

4.KV

2.hod

Z

 

(A109)

přesun <<

Kadaníková Andrea

z 6.hod

 

3.hod

ČJ

 

(A204)

přesun <<

Levinská Hana

z 8.hod

 

6.hod

D

 

(A102)

přesun <<

Chmelík Vratislav

z 3.hod

 

8.hod

ČJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

4.S

5.hod

PRÁ

 

(A204)

výměna <<

Blatník Pavel

z 22.11. (Čt) 5.hod

 

6.hod

ZSV

 

(A204)

přesun <<

Panny Luboš

z 7.hod

 

7.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

PRÁ

   

přesun >>

 

na 21.11. (St) 3.hod

 

 

Suplování:   Úterý 27.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 19.11.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pechová Lena

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Prokopová Jana

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Balcarová Václava

3.hod

změna

NJ

4.KV

(A102)

 

Beránek Jan

2.hod

přesun <<

OV

4.KV

(A213)

z 6.hod

 

4.hod

přesun >>

ČJ

2.S

 

na 26.11. 5.hod

 

6.hod

přesun >>

OV

4.KV

 

na 2.hod

Mikeš Karel

1.hod

přesun <<

Ma

2.S

(A201)

z 29.11. 7.hod

Panny Luboš

3.hod

navíc

VES

3.S

(A108)

 
 

3.hod

změna

VES

2.S

(A108)

 
 

4.hod

přesun <<

VES

2.S

(A102)

z 29.11. 6.hod

 

8.hod

přesun >>

VES

3.S

 

na 23.11. 3.hod

Tuček Adam

7.hod

přesun >>

Ma

3.S

 

na 23.11. 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

2.S

1.hod

Ma

 

(A201)

přesun <<

Mikeš Karel

z 29.11. (Čt) 7.hod

 

3.hod

VES

 

(A108)

změna

Panny Luboš

 
 

4.hod

VES

 

(A102)

přesun <<

Panny Luboš

z 29.11. (Čt) 6.hod

3.S

3.hod

VES

 

(A108)

navíc

Panny Luboš

 
 

7.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 23.11. (Pá) 5.hod

 

8.hod

VES

   

přesun >>

 

na 23.11. (Pá) 3.hod

4.KV

2.hod

OV

 

(A213)

přesun <<

Beránek Jan

z 6.hod

 

3.hod

NJ

 

(A102)

změna

Balcarová Václava

 
 

6.hod

OV

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

 

Suplování:   Středa 28.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 19.11.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pechová Lena

-

....

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Prokopová Jana

7.hod

odpadá

PKA

2.S+

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.S

7.hod

PKA

   

odpadá

 

(Pr)

2.S

7.hod

PKA

   

odpadá

 

(Pr)

 

Zpracováno v systému Bakaláři