Jste zde: DomůSport

Okresní kolo ve florbale středních škol – chlapci

Dne 5. 2. 2016 vyjel výběr našich chlapců do Trutnova, aby se zúčastnil okresního kola ve florbale. Los nám hned na počátku přál, neboť jsme si vylosovali  skupinu B, kterou jsme považovali za značně „hratelnější“. Skupinu A všichni nazývali skupinou „smrti“, jelikož se v ní nacházeli obhájci titulu a další tři adepti na celkové vítězství turnaje.

 

Číst dál...

FLORBALOVÝ TURNAJ DÍVEK STŘEDNÍCH ŠKOL KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE

27.1.2016_SPORTOVNÍ HALA - JIČÍN

4. místo: Městské gymnázium a SOŠ Úpice

premiérová účast dívek v kraji: Romančáková Lucie, Romančáková Jaroslava, Sokolová Lucie, Hrnčířová Eliška, Fandelová Adriana, Ondráčková Luce, Vojířová Eliška, Turková Kristýna, Smékalová Karolína.

Foto ZDE.


 

Středoškolský florbalový turnaj dívek - 1.místo

9. prosince 2015 jsme se vydaly do trutnovské sportovní haly při ZŠ Komenského na okresní turnaj ve florbalu dívek středních škol. Po loňském 2. místě jsme měly touhu bojovat o stupínek nejvyšší.

Číst dál...

4.3.2015 – „Velká cena Trutnova ve šplhu“

Studentky Radka Kubečková (OK), Kristýna Turková (2.S), Lucie Romančáková a Aneta Švarcová (obě KVI) se účastnily okresního kola ve šplhu v Trutnově – Poříčí. Organizátorem akce byla SPŠ TU. Soutěžilo se ve 4 kategoriích. V kategorii středních škol si naše studentky vyšplhaly na 4,5m dlouhé tyči pro 3. místo. Gratulujeme.

Foto z akce ZDE

Zátopkova desítka 2014

V úterý 30. září se žáci nižšího gymnázia zúčastnili dlouho očekávaných závodů – Zátopkovy desítky. Závodů se účastnilo 40 reprezentantů za každou z pěti škol našeho okrsku – ZŠ Malé Svatoňovice, ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší, ZŠ Bratří Čapků, ZŠ Úpice Lány a Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice.

Číst dál...

GYMNÁZIUM NA SPORTOVNÍM DNI V HAVLOVICÍCH

Září je měsícem, kdy studentům končí, sportovním žargonem řečeno, "time out" a nabíhají další vteřiny jejich studií. Přijde-li ale první zářijový pátek, vědí, že si někteří sportovci mohou vzít oddechový čas a zúčastnit se sportovního dne v Havlovicích.

Číst dál...

Cyklistický kurz SEPTIMY 2014

Dne 2. 6. 2014 jsme vyrazili se třídou septimou vstříc Orlickým horám. Naším cílem byla obec Dlouhé Rzy, ve které jsme na cyklistickém kurzu byli již několikrát. V itineráři naší cesty se nacházely: Ratibořice, Česká Skalice, Nové Město nad Metují a Peklo. Počasí naší cyklistické výpravě přálo a tak nám 50 km, které jsme museli do Rzů ujet, krásně ubíhalo.

Číst dál...

ŠPLH - 11. 3. 2013

Zástupci nižšího gymplu (PR-KV) si vyšplhali pro 2. místo mezi pěti školami okrsku Úpice a to i přes absenci některých děvčat z kategorií 2000 a 2001, které mohly posunout naše výsledky ještě výše.

Nasbírali jsme celkem 7 medailových umístění v různých kategoriích podle ročníku narození:

Číst dál...

Strana 1 z 3

Fakultní škola

Projekty


 

 
 

Spolupracujeme s:
Konzultační hodiny VP

Út  13:05 - 13:35
St  13:05 - 13:35

jinak po domluvě

Poslední přidané: