Jste zde: DomůZÁJMOVÁ ČINNOSTAmerický lektor na naší škole

Americký lektor na naší škole

S novým školním rokem nastává na naší škole velká změna ve výuce anglického jazyka. Prostřednictvím Fulbrightovy organizace se nám podařilo do výuky na jeden rok získat amerického lektora. O lektora žádalo přes 200 českých středních škol, 30 z nich bylo vybráno a my jsme tedy velice rádi, že právě naše žádost uspěla.

Náš nový kolega Nick vystudoval Villanovu univerzitu v Pennsylvanii. Jeho studium bylo zaměřeno na mezinárodní politiku, americkou a britskou literaturu. Zároveň má praktické znalosti ohledně vyučování anglického jazyka.
Je to ohromná příležitost pro všechny studenty naší školy být pravidelně v kontaktu s rodilým mluvčím. Očekáváme nejen obohacení slovní zásoby, zvýšení rychlosti a plynulosti vyjadřování, ale také rozšíření povědomí a znalostí o jiné kultuře, zvycích a historii. Držíme Nickovi pěsti, aby se mu u nás líbilo a aby se i on seznámil s naším životním stylem a tradicemi.

Mgr. Michaela Hofmanová

Projekty

 

 
 

Spolupracujeme s:
Konzultační hodiny VP

St  11:30 - 12:30
Čt 13:05 - 13:35

jinak po domluvě