Jste zde: DomůZÁJMOVÁ ČINNOSTWORKSHOP S KOVYM

WORKSHOP S KOVYM

Součástí letošních 5. Broumovských diskusí (6. – 7. 11.) byly různé workshopy. Zájemci si mohli vybrat, zda se chtějí zúčastnit workshopu s názvem ,,Hrdinství a odvaha pohledem mileniálů“ s Romanem Týcem nebo ,,(Neznámý) hrdina z Broumovska“ pod vedením youtubera Karla Kováře alias Kovyho. Uchazeči, kteří si mezi těmito dvěma nabízenými workshopy nevybrali (nebo už byla přeplněna jejich kapacita), měli možnost prohlédnout si broumovský klášter a k němu přilehlé komplexy, ve kterých se diskuse pořádaly, nebo se zúčastnit Komorní rozmluvy o tabuizovaném tématu - smrti - s Marií Svatošovou.

Zamířily jsme na workshop s Kovym. Spolu s dalšími cca 15 lidmi jsme si posedali do kruhu na pohodlné židle a začali jsme diskutovat. Nejdříve (podle plánu) o hrdinství a odvaze, a protože mezi námi 15 diskutujícími byli přítomni i dva příslušníci hasičů, byla diskuse o to zajímavější. Postupně jsme díky Kovyho komunikačním schopnostem (i extraverzi některých jedinců) samovolně přešli k dalším, zcela nesouvisejícím tématům, jako byly např. peníze, školství, peníze ve školství,… ale setkali jsme se zde i s několika unikátními (a zcela rozdílnými) názory na víru a náboženství.
Nakonec po asi dvacetiminutové pauze s námi všemi, kdo byli ochotní podělit se o svůj názor, natáčel Kovy asi třicetiminutové medailonky. Každého z nás se před kamerou zeptal, co pro nás znamená hrdinství a kdo je naším hrdinou a proč. Po této velmi stresové chvilce pro většinu z nás se s námi Kovy mile rozloučil a workshop byl oficiálně ukončen.

Klára Hejnová, septima

Projekty

 

 
 

Spolupracujeme s:
Konzultační hodiny VP

Út  13:05 - 13:35
St  13:05 - 13:35

jinak po domluvě