Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice

Havlíčkova 812
542 32 ÚPICE

tel.: 499 881 275
fax: 499 781 311
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabízíme obory:

  • 8 leté gymnázium
  • 4 leté gymnázium
  • Veřejnosprávní činnost
Jste zde: DomůAgora na půdě naší školy

Vážení rodiče, potřebujete-li vystavit formulář na ošetřování dítěte do 13ti let, tak prosím kontaktujte paní sekretářku na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dodejte iniciály dítěte, na které chcete ošetřování vystavit. Ošetřování Vám bude zasláno zpět v elektronické podobě.

Milí studenti, bude-li se s Vámi chtít vyučující spojit prostřednictvím aplikace TEAMS, využijte jednoduchý návod ZDE.

Pokud po Vás vyučující vyžaduje odevzdání úkolu v Bakalářích, tak se to provádí přes ikonu vlaštovky vpravo vedle úkolu.

Agora na půdě naší školy

Uveřejňujeme článek našich přátel z Krkonošského gymnázia v Hostinném, kteří nás vřele přivítali a hostili na své školní půdě (a to doslova). Děkujeme za velmi vydařené a inspirativní debatní dopoledne!

Kdo za titulkem vyhlíží exotické osvěžení, bude bezpochyby zklamán.
To se však netýká více jak desítky našich a stejně tak úpických studentů (Městské gymnázium a SOŠ Úpice), kteří se ve čtvrtek 12. 12. 2019 u nás potkali a utkali u příležitosti tréninku a dalšího rozvoje debatních schopností. Studentská Agora je totiž název soutěže právě v debatování. Pohotová práce s informacemi, schopnost správné a rychlé argumentace, týmová spolupráce, ale i úcta k názoru protivníka, to jsou jen některé z osvědčených zásad úspěšného soutěžního debatování a reprezentace školy v něm. Debatovat lze jak nad tématy dopředu smluvenými a připravenými, tak nad těmi okamžitě a náhodně losovanými.
Hned první, totiž loňská, účast naší školy v krajském kole AGORY, korunovaná 2. místem, je tou nejlepší motivací, ale i závazkem pro soutěžní ročník nadcházející.
Děkujeme úpickým přátelům i jejich učitelskému doprovodu za společnou přípravu.
Povedla se, a to prosím bez debat! 

Fotky z akce ZDE.

  Debatní tým KRGYM

Fakultní škola

Projekty


 

 
 

Spolupracujeme s:
Konzultační hodiny VP

Út  13:05 - 13:35
St  13:05 - 13:35

jinak po domluvě