Jste zde: DomůZprávyÚspěch studentů gymnázia na olympiádě z německého jazyka

Úspěch studentů gymnázia na olympiádě z německého jazyka

Měsíc únor je ve znamení olympiád. I tento rok se žáci naší školy zúčastnily okresních kol olympiád z německého jazyka. V rámci olympiády čeká na žáky poslech s porozuměním a konverzační část. Za nižší gymnázium postoupily do okresního kola Kristýna Kuhnová a Iva Petirová. Okresní kolo proběhlo 4. února na ZŠ Komenského v Trutnově. Kristýna obsadila 2. místo a bude naši školu reprezentovat v krajském kole. Iva vybojovala krásné 5. místo. Za vyšší gymnázium reprezentovaly naší školu Denisa Havlíčková a Sylvie Kranátová. Okresní kolo proběhlo 6. února na Obchodní akademii v Trutnově. Denisa obsadila 5. místo a Sylvie 8. místo.
Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy a Kristýně přejeme úspěch v krajském kole.

Mgr. Petra Dudková

Fakultní škola

Projekty


 

 
 

Spolupracujeme s:
Konzultační hodiny VP

Út  13:05 - 13:35
St  13:05 - 13:35

jinak po domluvě

Poslední přidané: