Jste zde: DomůZprávyAdaptační kurz KVINTA 2020

Milí uchazeči o studium,
termíny jednotné přijímací zkoušky jsou letos posunuty následovně:

uchazeči o čtyřleté gymnázium konají JPZ     3. a 4. května

uchazeči o osmileté gymnázium konají JPZ    5. a 6. května

V nejbližších dnech Vám poštou bude odeslána pozvánka k přijímací zkoušce s bližšími informacemi.

Ministerstvo zdravotnictví vyadlo dne 6. dubna 2021 mimořádné opatření týkající se testování uchazečů před přijímacími zkouškamina střední školy. Celý text toho opatření je ZDE.

Vzhledem ke stále se vyvíjejícím epidemiologickým nařízením, prosím sledujte naše webové stránky několik dnů před termínem zkoušky.


 

Nové video DEN UZAVŘENÝCH DVEŘÍ naleznete ZDE.
Přijímací řízení, podání přihlášky, zápisové lístky video ZDE.
Pro zájemce o studium jsme připravili video o naší škole. Video naleznete ZDE.

Záznam videochatu z Krajské hospodářské komory o naší škole naleznete ZDE. 

Adaptační kurz KVINTA 2020

Od pondělí 7. září do úterý 8. září 2020 se konal adaptační kurz třídy Kvinty s doprovodem pana učitele Vlčka a Tučka. V  pondělí v 8:00 jsme se sešli před budovou školy a jeli jsme autobusem do Trutnova, kde jsme poté přestoupili na vlak do Teplic nad Metují. Z vlakového nádraží v Teplicích jsme vyrazili se ubytovat do kempu Kamenec, kde učitelé vyhlásili polední pauzu. Během této pauzy jsme se postupně seznamovali s novými žáky pomocí hry přehazovaná. Jakmile jsme dohráli, vyšli jsme na výlet do skal. Túra byla dlouhá asi 17 km. Přes Kraví horu jsme vystoupali na rozhlednu Čáp, kde jsme udělali fotku, tak jako naposledy v Primě. Dále jsme pokračovali na zámek Bischofstein, odkud jsme sešli zpět do kempu. V kempu jsme ukázali své herecké výkony během krátkých divadelních scének (manžel přišel o práci, třídní drbny, rozvod…), které byly odměněny sladkými cenami.
Druhý den ráno jsme se vydali pěšky domů. I když byla cesta dlouhá, všichni ji úspěšně přežili.

Fotky z akce ZDE.

Valérie Dvořáková, Kristýna Kuhnová a Iva Petirová, kvinta

Fakultní škola

Projekty


 

 
 

Spolupracujeme s:
Konzultační hodiny VP

Út  13:05 - 13:35
St  13:05 - 13:35

jinak po domluvě

Poslední přidané: