Jste zde: DomůZprávyAdaptační kurz 1.S

Nové video DEN UZAVŘENÝCH DVEŘÍ naleznete ZDE.
Přijímací řízení, podání přihlášky, zápisové lístky video ZDE.
Pro zájemce o studium jsme připravili video o naší škole. Video naleznete ZDE.

Záznam videochatu z Krajské hospodářské komory o naší škole naleznete ZDE. 

Adaptační kurz 1.S

Dne 24. 9. 2020 odjela třída 1.S Městského gymnázia a střední odborné školy Úpice na svoji první společnou akci. Byl jí adaptační kurz, který se uskutečnil v Peci p. Sněžkou.
Studenty i s pedagogickým doprovodem na místo dopravil objednaný autobus. Ubytování bylo připraveno v horské chatě Slunečná v Peci p. Sn. Studenti mohli užívat klidu v přírodě bez množství turistů, kteří v Krkonoších v tuto dobu chyběli. Cesta lanovkou na Růžovou horu a pěší trasa z Růžové hory na Růžohorky musela být zpestřena alespoň chvilkou zpěvu nebo tance. Slunečné počasí umožnilo krásný výhled po horizontech našich krásných hor, které se začaly zbarvovat podzimními barvami. 

Lanovkou se vraceli z Portášek a pěším pochodem doputovali do cíle poté, co někteří odvážlivci vyzkoušeli místní bobovou dráhu. Odpolední slunečné počasí vystřídala chvilková přeháňka, ale ani ta nikoho neodradila od založení táboráku u chaty a opékání buřtů, na které se všichni těšili. Zpívání s kytarou a seznamování kolektivu nové třídy naší školy úspěšně pokračovalo u večeře a po večerním programu všichni unaveni zalehli k zaslouženému spánku.
Ráno třídu přivítal déšť, po snídani mohli turisté sbalit svá zavazadla a připravit se na cestu domů, kam nás i s našimi dojmy a zážitky odvezl objednaný autobus.

Fotky z akce ZDE.

Fakultní škola

Projekty


 

 
 

Spolupracujeme s:
Konzultační hodiny VP

Út  13:05 - 13:35
St  13:05 - 13:35

jinak po domluvě

Poslední přidané: