Jste zde: DomůZprávyExpedice "APALUCHA" na úpickém gymnáziu - část I.

Expedice "APALUCHA" na úpickém gymnáziu - část I.

Dny 13. – 14. 9. patřily k těm školním dnům, na které se většina účastníků těší. Cíl byl jasný: kamaráďme se a stmelme se!

Ráno za parádního deště vyrazilo 47 „účastníků zájezdu“ z primy, sekundy a septimy směr vlakové nádraží a odtud směr Janovice u Trutnova. Déšť, svačinky od maminek, vtipy a otázka „Kdy už tam budem?“ nás provázeli na cestě do tábora, kde nás čekal další člen výpravy a teplý čaj, vyhřátá sušárna i klubovna.

Žáci se stmelovali ve skupinkách na „cestě za poznáním“, kde plnila smíšená družstva úkoly nejen vědomostní, ale museli si i umět poradit např. s čínskými hůlkami, pomocí kterých navlékali korálky.

Chválíme všechny, kteří byli součástí celé akce, zejména pomocníky dřevorubce, kteří přichystali dříví na oheň i ty, kteří u ohně tvořili příjemnou atmosféru, mazače chlebů, úklidovou a mycí četu a další a další.

I přes počáteční nepřízeň počasí nám sluníčko kosti prohřálo, účastníci expedice spolu zažili fajn chvilky, studenti primy i sekundy zjistili, že i septimáni si umí hrát jako děti, septimáni dokázali, že umí být dobrými „chůvami“ i vzory později narozeným.
 

Fakultní škola

Projekty


 

 
 

Spolupracujeme s:
Konzultační hodiny VP

Út  13:05 - 13:35
St  13:05 - 13:35

jinak po domluvě

Poslední přidané: